Služby s profesionálnym prístupom a individuálnym riešením

Kvalita a precíznosť sú pre nás základom dobre odvedenej práce. Ku každej streche máme individuálny prístup, aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší.

Čistenie striech

Čistenie striech

Trápi Vás strecha napadnutá lišajom alebo machom? My vám pomôžeme! Ponúkame vám overený postup v boji proti biotickým faktorom.
Farbenie striech

Farbenie striech

Odrazili sa na Vašej streche vplyvy počasia, ktoré zapríčinili stratu farby krytiny? Nezúfajte! Ponúkame Vám individuálne postupy pre farbenie všetkých druhov krytín.
Čistenie fasád

Čistenie fasád

Vplývajú na Vašu fasádu biotické faktory? S nami ich ľahko odstránite! Ponúkame vám overené postupy na vyčistenie fasád. Kontaktujte nás s vašimi otázkami.
Rizikový výrub stromov

Rizikový výrub stromov

Trápi Vás výrub stromov v rizikových oblastiach? Naši profesionáli, ktorí sa špecializujú na rizikový výrub stromov, majú skúsenosti a potrebné znalosti na identifikáciu potenciálnych nebezpečenstiev a zmiernenie možných rizík.

Výškové práce

Výškové práce

Potrebujete vykonať prácu na vysokej budove, moste alebo inej veľkej konštrukcii? Práca vo výškach je vysoko riziková činnosť, pre ktorú si potrebujete najať odborníkov, ktorých Vám vieme poskytnúť.

Kde poskytujeme naše služby

Naše služby poskytujeme v celom Trenčianskom, Žilinskom, Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji. Do kontaktného formulára nám prosím napíšte aj mesto, v ktorom by ste mali záujem o naše služby.

Mám záujem o nazáväznú obhliadku

Do formulára nám napíšte, o aké služby mate záujem. Uveďte čo najviac podrobností, napríklad rozlohu strechy, či podrobnejší popis problému. Po odoslaní dotazníka sa vám v čo najkratšej možnej dobe ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

Indicates required field
m2