Služby s profesionálnym prístupom
a individuálnym riešením

Kvalita a precíznosť sú pre nás základom dobre odvedenej práce. Ku každej streche máme individuálny prístup, aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší.

Farbenie striech

Farbenie striech

Farbenie krytín vykonávame technológiou "Airless" za pomoci kvalitných striekacích zariadení. Používame špičkové farby švédskej značky Hagmans. Postup prác je individuálny,  podľa druhu krytiny a zvoleného materiálu.

Čistenie striech

Čistenie striech

Na povrch nanesieme prípravok Hagmans na zničenie biotického napadnutia krytiny, následne všetky nečistoty odstránime vysokotlakovým zariadením. Nakoniec plochu impregnujeme prípravkom pre zabránenie opätovnému napadnutiu a rastu.

Čistenie fasád

Čistenie fasád

Na povrch nanesieme prípravok Hagmans, následne všetky nečistoty odstránime vysokotlakovým zariadením s použitím tlaku v závislosti od povrchu fasády. Nakoniec fasádu impregnujeme prípravkom pre zabránenie opätovnému napadnutiu a rastu.

Kde poskytujeme naše služby

Naše služby poskytujeme v celom Trenčianskom, Žilinskom, Nitrianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji. Do kontaktného formulára nám prosím napíšte aj mesto, v ktorom by ste mali záujem o naše služby.

Mám záujem o nazáväznú obhliadku

Do formulára nám napíšte, o aké služby mate záujem. Uveďte čo najviac podrobností, napríklad rozlohu strechy, či podrobnejší popis problému. Po odoslaní dotazníka sa vám v čo najkratšej možnej dobe ozveme a dohodneme si ďalšie kroky. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu.

m2